فیلم پرندگان خشمگین ۲ -دوبله فارسی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

The Angry Birds Movie 2 انیمیشنی در سبک اکشن ، ماجراجویی و کمدی با صداگذاری افراد مشهوری چون Peter Dinklage ، Bill Hader و Nicki Minaj می باشد که بر اساس بازی های ویدیویی Angry Birds ساخته شده است و داستان آن در ادامه ماجراهای قسمت اول آن است وازجایی شروع می شود که پرندگان عصبانی و خوک های سبز ، هر کدام در جزیره خود با صلح و آرامش زندگی می کنند تا اینکه خطری جدید جزیره پرندگان و جزیره خوک ها را تهدید می کند . پرندگان عصبانی با رهبری Red با خوک ها متحد شده تا با یکدیگربا دشمن مشترکشان روبه رو شوند و جزیره شان را نجات دهند …

The Angry Birds Movie 2 انیمیشنی سرگرم کننده ، جذاب و کمدی است که بر پایه بازی های Angry Birds ساخته شده است و بر خلاف دیگر فیلم هایی که براساس بازی ویدیویی شان ساخته شده و موفق نبوده اند ، این مجموعه فیلم موفقیتی چشم گیر را بدست آورده است. انیمیشن انگری برد 2 درباره زندگی ماجراجویانه پرندگانی عصبانی و خوک های سبزی است که در جزیره هایی جداگانه با روش های متفاوتی زندگی می کنند . شخصیت پردازی های بامزه و دیالوگ های منحصر به فرد این انیمیشن باعث به وجود آمدن حس کنجکاوی و ماجراجویی بیشتر شده ومخاطب را تا اخر با خود همراه می سازد.

انیمیشن The Angry Birds Movie 2 با داستانی ساده و جذاب و فضایی رنگارنگ و دیالوگ های طنز توانسته جوی مناسب کودکان و همچنین مناسب بزرگسالان را ایجاد کند که هر دو گروه بتوانند در کنار هم از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرند.

تماشا کنید:

پخش ویدیو

در موبایل ببینید

https://kidstoons.ir/?p=686

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *